Nábor

KEYSI – zrozeno z reálných pouličních zkušeností jako nutný krok k přežití.

KEYSI Fighting Method  je moderní sebeobrana, která odpovídá požadavkům současné doby a její obrovskou výhodou je kompaktnost, jednoduchost a účinnost.

Keysi je bojová metoda sebeobrany vytvořena španělským mistrem Justo Diéguezem. Je nazývána sebeobranou metodou, která vychází ze srdce a rozvíjí naše instinkty pro boj v sebeobraně. Není to bojové umění a nemá tisíce složitých technik. Raději se zaměřuje na jednoduchost a efektivitu. Rozvíjí mysl, tělo a emoce pro získání individuální energie k přežití nečekaného násilí. Studenti se díky pravidelnému tréninku stávají ve svých pohybech plynulí i dynamičtí zároveň a ve stresových situacích snadno naleznou řešení. Keysi je velice jednoduché k naučení, jelikož  rozvíjí  již existující  lidské instinkty a přirozené pohyby těla. Díky pravidelnému tréninku se budete ve vašem životě cítit jistěji a bezpečněji. Pokud vás někdo fyzicky napadne, tak vy již nebudete lovenou zvěří, ale predátorem.

Keysi je pro lidi, kteří se chtějí učit, jak se zachovat a bojovat při vlastní sebeobraně. Máme studenty obou pohlaví, velice různorodých zkušeností i různého pracovního zaměření. Máme i ty, kteří nikdy předtím nebojovali nebo se bojovému tréninku nevěnovali. Keysi není sportovní bojové umění a není ani znovuzrozený styl z minulosti.

Keysi je pro ty, kteří čelí nebezpečí fyzického násilí nebo z něj mají obavy. Ta nejtěžší část studia sebeobrany je se rozhodnut a přijít na první trénink. Tréninky jsou vedeny v přátelské atmosféře bez záměru si navzájem ubližovat. Vždy pomáháme novým členům, aby se zdárně popasovali s jejich začátkem a vykročili tou správnou nohou na cestě sebeobrany a vlastního rozvoje.

Rizikem stát se obětí fyzického násilí je realita všedního dne pro nás všechny, a je jedno jestli jste doma, na ulici, v práci nebo v dopravním prostředku. Když se to stane, tak je to totální šok a my jsme nepřipraveni. Nicméně  každý z nás se narodil s instinktem přežít. Tento instinkt může být potlačován pohodlným bezstarostným životem, ale potenciál k jeho využití  v nás je. Jen ho znovu vzkřísit.

Tréninky jsou navrhovány tak, aby lidé s malou nebo  žádnou tréninkovou zkušeností začali postupně rozvíjet své instinkty k sebeobraně. Mnoho z nás se chce učit, ale ve vlastním nitru jsou odrazováni myšlenkami na zranění nebo jsou zastrašováni předsudky o samolibém trenérovi. Naše tréninkové prostředí je bezpečné, přátelské a neegoistické. Váš pokrok bude postupný, půjde ruku v ruce se sebejistotou, obratností a schopností se zlepšovat. Naučíte se rozvíjet pohyb, ostražitost, osobní nasazení i útočení.

Tréninky jsou vedeny certifikovaným KEYSI Master instruktorem, který ví, že nejrychlejší pokrok je, když je trénink zábavný.

Trénuje se v Letňanech(Praha 18),  v Hovorčovicích.

Pokud vás KEYSI oslovilo  a rádi byste si ho vyzkoušeli.  Není nic jednoduššího než přijít na nejbližší hodinu a trénink si zkusili na vlastní kůži.

S sebou si vezměte boty do tělocvičny, tričko, kraťasy(tepláky), ručník, pití.

Více informací poskytuji telefonicky nebo emailem

 

 

TOPlist