KEYSI

„I don´t sell security, that is impossible, I sell the fact that we are vulnerable, I don´t have a magic formula for anyone. It is a mental and emotional attitude and physical training, which is what matters.“

Justo Diéguez, creator and founder of Keysi

KEYSI nebo-li Keysi Fighting Method je sebeobranná metoda zrozená jako nutný krok pro ochranu svého života a zdraví v ne zrovna mírumilovných částech Španělska.
Počátek Keysi se traduje k roku 1980. Tato sebeobranná metoda je postavena na životních zkušenostech, studiu, objevování a vynalézavosti jejího tvůrce a zakladatele Justo Dieguez.
Keysi je moderní sebeobrana, která odpovídá požadavkům současné doby a její obrovskou výhodu je kompaktnost, jednoduchost a účinnost.
Proč pořád používám slovo Keysi? Protože Keysi je Justo Dieguezova přezdívka.

KEYSI bylo zrozeno z pouličních bitek pro ochranu vlastního života. Postupem času se z něj stala jedna z nejefektivnějších sebeobranných metod, která má dnes již celosvětovou základnu.
Mnoho bojovníku jiných stylů si KEYSI oblíbilo a zařadilo ho do svého života jako jeho nedílnou součást svého tréninku a života. Někteří dokonce byli KEYSI tak nadšeni, že se KEYSI stalo jejich hlavní tréninkovou náplní a inspirací.

Jestli váháte, zda KEYSI je i pro vás, tak vám z vlastní zkušenosti mohu říci, že při tréninku KEYSI vám vzroste sebedůvěra, kondice, uvolníte stres, dodáte rovnováhu do vašeho každodenního života a v neposlední řadě se naučíte efektivně bránit a účinně útočit.

Chybí vám něco ve vašem bojovém umění, sebeobraně, životě nebo chcete jen nabrat čerstvý vítr?
Keysi určitě stojí za zkoušku a my se na vás budeme těšit.

 

Cíl
     Změnit lidské životy pomocí inspirace a sebedůvěry.

Vize
     Změnit fyzickou, duševní a emoční slabou stránku na schopnost.

Etické hodnoty
     SMYSL, RESPEKT,  TRPĚLIVOST, VYTRVALOST, PERSPEKTIVA

Poslání
     Změnit životy lidí tak, aby věřili v sami sebe a inspirovat je, aby se nikdy nevzdávali.
TOPlist